Biz Kimiz?

Yılmaz Yapı Taah. ve Tic. Ltd. Şti. şirketimizin kurucusu olan Yusuf YILMAZ’ ın gayretli çalışmalarıyla inşaat ve restorasyon sektöründeki yerini almıştır. Şirketimiz sektördeki yerini, ağırlıklı olarak restorasyon alanında yaptığı uygulamalarla kazanmıştır. 

Firmamız başta Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’de kaliteden ödün vermeden yaptığı profesyonel uygulamaları ile sektör içinde kalitesini sürdürmeyi ve ilerleyen yıllarda ülke sınırlarını aşıp dünya çapında sağlam temellere dayanan güçlü bir firma olmayı hedeflemektedir. 

Firmamız bünyesinde, rölöve, restitüsyon ve restorasyon projelerini gerçekleştiren profesyonel teknik ekiplerimiz ile uzun yılların verdiği deneyimle ahşap, doğal taşlar vb. malzemeler üzerinde uzmanlaşmış işçilik kaliteleri yüksek ustalar, konservasyon uzmanları ve restorasyon için gerekli diğer tüm donanıma sahip usta ve teknik ekipler bulunmaktadır.

Eski eserlerimiz; camiler, saraylar, hamamlar, sebiller ve medreseler bizlere atalarımızın mirası olup, firmamız bu mirası gelecek nesillere taşırken, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmenin gururunu yaşamaktadır.